אודות

“עלה כותרת” הינה חנות פרחים בירושלים, אשר הוקמה לפני 25 שנה.
החנות מבצעת משלוחים של זרי פרחים בירושלים והסביבה, מתמחה בסידורי פרחים לאירועים מכל הסוגים, וביצירת זרי כלה בהתאמה אישית.

התאמה אישית
פרחים יכולים להוות אמצעי להבעת אהבה, להצהרת כוונות, להכרת תודה, ליצירת אווירה ולענות על עוד מגוון רחב של צרכים ומטרות.
ב”עלה כותרת” מציעים סידורי פרחים וזרים המורכבים מפרחים טריים ומותאמים באופן אישי למזמינים, תוך התאמה לדרישות, צרכים, תקציבים והסיבה בגינה הם מעוניינים בפרחים.

בכוחם של פרחים להוסיף צבע, אור ואופי לאירועים מכל הסוגים, וב”עלה כותרת” תוכלו ליהנות מסידורי פרחים אשר ישתלבו בצורה הרמונית עם עיצוב השולחנות והחלל בו מתקיים האירוע, ובהתאמה אישית ומקצועית לסוג ולקונספט של האירוע.

חדשנות
מיום הקמתה ועד היום, הנהלת החנות איננה שוקטת על שמריה, ומקפידה להתחדש ולהציע ללקוחותיה מוצרים חדשניים וזרים בעיצובים יצירתיים ומיוחדים המאפיינים את רוח התקופה.
בין מוצריה החדשניים: “פרחים בקופסא” המגיעים במגוון סגנונות עיצוביים לבחירה.

מקצועיות
הצוות של “עלה כותרת” מורכב מאנשים בעלי ידע נרחב בעולם הפרחים, חיבה ליופי ואסתטיקה, ניסיון של שנים בעבודה עם פרחים ומקצועיות בלתי מתפשרת.
כך שכל מי שמזמין פרחים, מכל סיבה ועבור כל מטרה, יוכל להיות שקט בידיעה שהוא יזכה למענה המקצועי ביותר אותו הוא יוכל לקבל.

שירות
לקוחותיה הוותיקים של “עלה כותרת” מהווים עדים ליחס האישי ולאווירה המשפחתית השורה בחנות.
השירות האדיב, הנעים והאישי, מאפשרים גם לאנשים אשר מתלבטים לגבי בחירת הזרים, לדעת שבאפשרותם לקבל עצות אישיות, ומענה על כל השאלות, מה שיאפשר בחירת זרים העונים על מלוא הדרישות והצרכים.

משלוחי פרחים בירושלים והסביבה
ב”עלה כותרת” מציעים משלוחי פרחים ברחבי ירושלים ובערים וישובים סמוכים כמו: מעלה אדומים, גוש עציון, נווה דניאל, מבשרת ציון ומודיעין, כמו כן, מבצעים פרויקטים גדולים בפריסה ארצית.